Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Afscheid Anja Lindaart


Dinsdag 23 mei nam Anja Lindaart afscheid van haar Sorghvliet-collega’s. In het gezelschap van haar voltallige familie werd zij toegesproken, toegezongen en bedolven onder cadeaus, zoals een replica-op-studeerkamerformaat van het nieuwe Sorghvliet-kunstwerk van Els van Lieshout, en een uitpuilend vriendenboek. Na een smaakvol Italiaans buffet kreeg de scheidende conrector zelf voor de laatste keer het woord, waarna haar een staande ovatie ten deel viel. Het was een warm afscheid in stijl van iemand die door velen nu al gemist wordt. In haar nieuwe baan bij de Inspectie zal men haar capaciteiten zeker weten te waarderen!

Bekijk de foto's van dit afscheid.

© 2018 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana