Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Biologen naar Amsterdam


Op maandag 26 maart waren de biologen van klas 6 in Amsterdam, om daar op waardige wijze hun biocurriculum op Sorghvliet af te sluiten. In Bodyworlds verdiepten zij zich zowat letterlijk in het menselijk lichaam: er is geen betere manier om menselijke organen die in klas 4, 5 en 6 langskwamen te bestuderen dan aan de hand van echte, menselijke preparaten. In Micropia ('s werelds enige museum op het gebied van het onzichtbare leven: microben)  namen zij plaats op een beerdiertje, dat een ruimtereis overleeft niet ín een raket maar aan de buitenkant daarvan, en leerden zij dat een veelbelovend alternatief voor antibiotica, waarvoor steeds meer bacteriën resistent worden, virussen zijn. Zij sloten de dag af met een rondgang langs de dieren in de oudste dierentuin van Nederland: Artis. Het is de bedoeling dat dit bezoek een bijdrage levert aan het welslagen van het centraal examen biologie: we gaan het zien na dinsdag 22 mei. Veel succes daarmee!


 

© 2019 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana