Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Cultuurclub: être ou ne pas être


Afgelopen dinsdagavond zijn we met de cultuurclub naar de opera Hamlet geweest. Het was een productie van Opera2day, een operagezelschap dat bestaande opera’s moderniseert en korter maakt. We mochten met een paar mensen meelopen en meezingen in de proloog, die bestond uit de begrafenisstoet van de oude koning; dat was erg leuk. Ook het stuk zelf was bijzonder. De gedachten van Hamlet werden mooi weergegeven door een combinatie van projecties, voice-over, zang en toneel. Het hele stuk was in het Frans, dus in plaats van een monoloog met to be or not to be, hoorden we être ou ne pas être over de voice-over. We vonden het een geslaagd stuk en een mooie en leuke ervaring.


 

© 2019 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana