Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Duitse markt klas 1


Voor het vak Duits hebben we de opdracht gekregen om een reisgids maken over een stad/gebied in Duitsland, Oostenrijk of Zwitserland. Daar zijn wij als groepje bijna heel periode 4 mee bezig geweest. Onze groep had de stad München gekozen. In de lessen hebben wij de taken verdeeld en zijn we allemaal hard aan het werk gegaan en hebben er een mooi geheel van gemaakt.

Tijdens de Duitse markt mochten we onze reisgidsen laten zien aan alle ouders, tantes, ooms, broertjes, zusjes enz. Alle groepjes kregen een eigen tafel en mochten deze aankleden en er iets leuks van maken. Wij hadden karaoke geregeld met een box en een microfoon waar we allemaal leuke Duitse liedjes konden zingen, alcoholvrij bier en lekkere Duitse hapjes konden nuttigen. Natuurlijk hadden wij ons ook passend gekleed. Op de eerstvolgende dinsdag kregen wij de uitslag. Wij hebben gewonnen met de Duitse markt!! En daar zijn wij heel blij mee. Wij hebben er ook alles aan gedaan om te winnen.

Groetjes Feliz, Loni, Lillyan, Judith en Renske


 

© 2019 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana