Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

National Moot Court


Op 10 juni vond voor het eerst de National Moot Court plaats op de Campus van Leiden University in Den Haag. Samen met vier andere Sorghvlieters nam ik deel aan de National Moot Court, een simulatie van een rechtszaak van het Internationaal Strafhof (ICC). ’s Ochtends hadden we een Master Class over internationaal recht. In de middag moesten we twee keer een pleidooi houden over een fictieve rechtszaak die te maken had met War Crimes.

Van in totaal 42 scholieren uit heel Nederland werden uiteindelijk 12 gekozen om volgend jaar Nederland te vertegenwoordigen in de International Moot Court. Ik ben ontzettend blij dat ik door de selectie heen ben gekomen en in 2018 aan de International Moot Court kan meedoen!

Emily Na (4E)

Voor meer info: National Moot Court


 

© 2018 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana