Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Opbrengst Sorghvliet fietst


Donderdag 1 juni hebben Sorghvlieters gefietst voor het KWF. De zon scheen; honderden jongeren trapten door de Hollandse duinen richting Katwijk en Noordwijk. Twee dagen eerder waren de racefietsers uit Den Haag vertrokken voor hun driedaagse rit langs Hoorn en Loosdrecht. 

‘Sorghvliet fietst’ was het goede doelenproject van vierdeklassers. Zij zorgden ervoor dat de dag ontspannen en sfeervol verliep. Het doel was om zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Die missie lijkt meer dan geslaagd. 

De tussenstand, er komt nog wat geld binnen, is 19.386 euro. Dat is een record voor Sorghvliet. Hulde aan de organisatie én aan alle fietsers. Het is een prestatie om trots op te zijn!

Dankjewel.
Namens de projectcommissie,
Go, Te en Be 

© 2018 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana