Ad Astra - het leerlingenbestuur

Ad Astra is het leerlingenbestuur in het schooljaar 2020-2021. "Wij gaan ons uiterste best doen om van dit jaar, ondanks alles, toch een uniek schooljaar te maken. Veel activtiteiten kunnen dit jaar niet doorgaan. Dat is ontzettend jammer. We zijn hard op zoek naar alternatieven. We maken er samen in elk geval een jaar van om nooit meer te vergeten."

Het bestuur bestaat uit:

Anglaya Groenhart, voorzitter 
Isa-Tjoa, vice-voorzitter 
Fardeen Bachnoe,  penningmeester 
Feyoena van Harinxma thoe Slooten 
Victoire Bezemer
Elise Baarends
Noor Thomson 
Emma Adriaanse
Christiaan Meijs 

Leerlingen met vragen en/of ideeën kunnen altijd op iemand van het bestuur afstappen, juist nu is het ontzettend belangrijk en fijn als er van alle kanten wordt meegedacht! Het is immers het jaar van ons allemaal. Natuurlijk heeft het bestuur ook een eigen Instagram-account. @adastra.sorgh  Stuur gerust een DM of mail het bestuur leerlingenbestuur@gymnasium-sorghvliet.nl 

 

Ad Astra - het leerlingenbestuur

Archief