duizend zalen, welkom bij jezelf

1000 zalen: welkom bij jezelf! We speelden 1000 zalen, een moderne theatertekst van Bo Tarenskeen, in het Zeeheldentheater in de Trompstraat. Veertig leerlingen lieten in twintig scènes zien hoe moeilijk het is om écht te begrijpen wat een ander zegt. Laat staan dat je weet hoe je je daar bij voelt. Het publiek werd meegesleurd van verbazing via onbegrip naar verwondering, van nostalgie via subversiviteit (huh? wat is dat?) naar tijdloosheid, van weerzin via herkenbaarheid naar ontroering. Dit was theater waar theater voor bedoeld is: om je een spiegel voor te houden en je tot nadenken aan te zetten. En als je dan geen snars begrijpt van wat je ziet, rest je nog maar één ding: kijk ernaar en lach erom. Welkom bij jezelf.  

duizend zalen, welkom bij jezelf

Archief