guerilla-expositie: kunst in het gebouw

Door de hele school was er op 20 juni kunst te bewonderen. De leerlingen van klas 4 namen de school voor een dag over met hun 'guerilla-art-expo'. De opdracht was om in ons schoolgebouw vergeten of bijzondere plekken te vinden en daarvoor een kunstwerk te maken. Een kunstwerk dat betekenis geeft aan de ruimte en tegelijk iets zegt over hoe de leerling, kunstenaar, de school ziet. 27 makers, 24 kunstenaars en 24 uur. Spontaan, plots en GUERILLA!

Het leverde een fascinerende expositie en een spannend schoolgebouw op. We haalden een complimentje op bij de Complimententuin bij het stookhok, douchten mee in het trappenhuis bij lokaal 36, gleden van de glijbaan bij lokaal 40, verwonderden ons over het autootje aan het plafond in lokaal 5, vergaapten ons aan de gloed van Helios bij het zonnepaneel en lieten ons voor altijd opsluiten in lokaal 07 om vervolgens toch te verdwalen in de nooduitgang bij de hoofdingang. 

 

 

 

guerilla-expositie: kunst in het gebouw

Archief