Hannover Messe Challenge

Samen met leerlingen van andere scholen zijn wij maandagochtend op 1 april met de bus naar de Universiteit Twente gegaan om daar te overnachten. Op de Universiteit hebben we meegedaan aan verschillende workshops, en in de avond konden we kiezen tussen het volgen van een bootcamp of het bijwonen van een  avondshow van Timon Krause.

De volgende ochtend vertrokken we vroeg met de bus richting Duitsland. Na een drie uur lange rit kwamen we eindelijk aan bij de technologiebeurs der technologiebeurzen: De Hannover Messe. De expo bestaat uit 30 hallen vol met bedrijven die de kans krijgen om hier hun nieuwste tech te laten zien. Nadat we onze ogen hadden uitgekeken aan alles wat er daar te zien was sloten we de excursie gezellig af met een maaltijd bij La Place.

’Het was alsof je een glimp van de toekomst kon zien’.

Kijk hier naar een filmpje van de Messe.

Hannover Messe Challenge

Archief