kunst in het trappenhuis

Onze kunstdocente, Danielle van Rijssen, bedacht in samenwerking met het Kunstmuseum Den Haag een uniek project. De trappenhuizen van het Kunstmuseum zijn bijna net zo beroemd als het gebouw zelf door de abstracte werken van Sol LeWitt. Ons gebouw heeft een prachtig trappenhuis waar zeker één hoge wand toch wat kaal oogde. De leerlingen van het cluster kunst in klas 5 kregen de opdracht om in de geest van Mondriaan (van figuratief naar abstract) en LeWitt een ontwerp voor ons trappenhuis te maken. In samenspraak met het Kunstmuseum en de schoolleiding werd het beste ontwerp gekozen, de leerlingen gingen aan de slag met de uitvoering en vrijdag 26 augustus werd het kunstwerk "school" onthuld in het bijzijn van Andrea Freckmann (Kunstmuseum Den Haag), leerlingen, ouders en docenten. Dit schooljaar is het ontwerp van Willemijn het werk dat ons trappenhuis siert. Het huidige cluster kunst van klas 5 kan aan de slag voor het ontwerp voor volgend jaar. 

kunst in het trappenhuis

Archief