samen op reis naar Rome

Deze dagen zien we vooral het beeldscherm van de chromebook op ons bureau. De tijd van samen naar school en samen op reis is nog ver weg. We hopen dat dit snel terugkomt. De sectie LO organiseert ondanks alles toch een reis: Sorghvliet Rome Sorghvliet. 

Van Sorghvliet naar het Forum Romanum en terug naar Sorghvliet. Een enkele looptocht naar Rome is 1637 kilometer, dat komt dus  dus neer op 3274 kilometer. Hoe gaan we daarheen? Te voet! Als iedereen een stukje doet, lukt het ons om samen het Forum Romanum te bereiken. 

Alle leerlingen en docenten die hardlopen of wandelen melden hun afstanden via een formulier bij de docenten LO. Die houden de reis bij en zij melden wanneer Rome is bereikt. De eerste kilometers zijn intussen gelopen. We zijn zojuist Duitsland binnengegaan. Op naar Rome. 

 

samen op reis naar Rome

Archief