Schumanns lente in Amare, de cultuurclub herrijst

Lente, de zon schijnt, een fris geluid in een volle fonkelnieuwe concertzaal. Oude tijden herleven. De cultuurclub is in ere hersteld. Leerlingen die dat leuk en interessant vinden en die graag iets nieuws ontdekken, bezoeken samen voorstellingen in Den Haag. In Amare speelde het Residentie Orkest onder leiding van chef-dirigent Anja Bihlmaier. In de zaal zaten ook vluchtelingen uit Oekraïne die een dag eerder in Den Haag waren aangekomen. De zaal en de stad boden hen een warm applaus als welkom. Zo kwamen twee werelden samen in de concertzaal waarin daarna de schoonheid van de kunst werd gevierd. De eerste symfonie van Robert Schumann, 'de Frühlingssinfonie', vol warm koper. Na afloop haastten we ons op de fiets terug naar Sorghvliet waar lessen wachtten. Het dagelijks leven raast voort. Wij hadden mooi stilgestaan. 

 

 

Schumanns lente in Amare, de cultuurclub herrijst

Archief