sport- en cultuurdagen

Op donderdag 14 en vrijdag 15 november vonden de jaarlijkse sport- en cultuurdagen plaats met als thema: 'Terug op het witte doek, Sorghvliet in de tijdmachine'. Twee dagen lang streden leerlingen en docenten tegen elkaar op het gebied van sport en cultuur. Op donderdag werd er overdag fanatiek gevoetbald, gehockeyd, gehandbald en gevolleybald op de velden en in de zalen van sportvereniging Velo. 's Avonds vertoonden leerlingen en docenten op school hun podiumkunsten. De vrijdag stond in het teken van sport, spel, workshops en creatieve opdrachten. De docenten gingen er uiteindelijk met de eeuwige roem vandoor. De sport- en cultuurdagen worden georganiseerd door het leerlingenbestuur in samenwerking met de sectie LO. Voor foto's van dit spektakel: klik hier

sport- en cultuurdagen

Archief