Sport- en Cultuurdagen 21

Twee dagen lang is Sorghvliet een strijdtoneel op het gebied van sport en cultuur. Alle klassen nemen het tegen elkaar op. Wie schrijft de mooiste gedichten, maakt het interessantse schilderij, bakt de lekkerste taart? Welke klas blinkt uit in hockey, voetbal, handbal, volleybal, tafeltennis, armpje drukken en zo voort? Tijdens de vorige editie gooide het docententeam hoge ogen en werd op het eindfeest bekend dat die ook daadwerkelijk gewonnen hadden. Het was een kleine domper op de feestvreugde. Het bleek maar weer dat je van goede huize moet komen om de Sport- en Cultuurdagen te winnen. Dat is alleen gegeven aan de heel groten. Door de uitgestelde toneelavond duurt het nog even voor we weten wie dit jaar de eeuwige roem toekomt. 

 

Sport- en Cultuurdagen 21

Archief