Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Op Sorghvliet gebeurt meer Christelijk Gymnasium Sorghvliet Illustratie

Thema-avond oudercommissie


Op 17 april jl. vond de jaarlijks door de oudercommissie georganiseerde thema-avond plaats. De lezing werd dit jaar verzorgd door Wouters Camps, gecertificeerd onderwijsadviseur bij HCO (Haags Centrum voor Onderwijsadvies). Onder de titel ‘’Blijf een beetje dichter uit mijn buurt - de wondere wereld van het puberbrein”, gaf Wouter een boeiende uiteenzetting over de ontwikkeling van het puberbrein en hoe die ontwikkeling gestimuleerd kan worden. Daarbij werd een combinatie gemaakt van breinkennis, praktijkvoorbeelden en oplossingsgericht werken. Ongeveer 160 ouders woonden de lezing bij en de reacties na afloop waren heel positief.

Zoals toegezegd zijn de slides van de presentatie op de website van de school geplaatst. U kunt hier klikken om de slides te bekijken. Wouter stuurde ook nog extra materiaal. Dat vindt u hier.


 

© 2019 Gymnasium Sorghvliet

Tech qabana