de Rode Molen

Wow. Om het jaar werken vele leerlingen en docenten aan een spectaculaire musical. Het levert mooie avonden op in Theater de Regentes. We ontdekken nieuwe talenten op allerlei gebied. Stille jongens blijken prachtig en flamboyant te kunnen zingen. Drukke meisjes worden strikte toneelmeesters. Dit jaar was, zoals bijna alles, anders. Halverwege de voorbereidingen bleek een voorstelling voor publiek niet mogelijk. Het werd een film, maar dan niet een registratie van een musical. In De Rode Molen, de film, gaan alle registers open. Wat herbergt Sorghvliet toch veel talenten die acteren, zingen en dansen dat het een lieve lust is. En wat is het fijn dat we al die talenten een podium kunnen bieden, ook op het witte doek. Bijna honderd Sorghvlieters werkten mee. Het resultaat is samen te vatten in één woord. Wow. 

 

de Rode Molen

Archief