klas 3: hold your horses

"Klas 3 bezocht de voorstelling ‘Hold your horses’ in Theater aan het Spui. De voorstelling ging over het verlangen naar houvast in een wereld die steeds ongrijpbaarder lijkt te worden. Toch kon iedereen de voorstelling op zijn eigen manier interpreteren. Sommige leerlingen vonden dat de voorstelling ging over vertrouwen en groepsverband, terwijl andere leerlingen vonden dat de voorstelling over depressie ging. Dit is een van de redenen dat ‘Hold your horses’ zo goed was. Je kon er namelijk zelf een verhaal bij verzinnen, zelf een gevoel aan vast plakken. De voorstelling is gechoreografeerd  door de dans/muziek groep De Dansers. In Hold your horses werd gitaar gespeeld, gezongen, gestunt, gegooid, opgevangen, aangeraakt, misgegrepen en natuurlijk gedanst. Hold your horses was een groot succes en het is erg leuk dat de school ons hier mee naartoe neemt. En hopelijk gaan dit soort uitstapjes vaker gebeuren, want het was een enorm succes." Noor, klas 3. 

klas 3: hold your horses

Archief