uitnodiging: examen-expositie kunst

Donderdag 13 april is het zover: de kunst leerlingen van klas 6 sluiten hun kunstjaar geheel in stijl af met de pop-up examenexpositie Wegwezen! Vijftien leerlingen hebben dit schooljaar gewerkt aan hun kunstproject. Zij kozen een thema - Utopia, Fake, Cancel(led) of Cross-Over - en hebben een lezing gevolgd van dr. Sofia Stolk over geëngageerde kunst. Het uitgangspunt van deze lezing was: Hoe vertaal je jouw visie op de wereld in een beeldend werk? Uit deze vraag zijn vijftien bewonderenswaardige, gedurfde en interessante kunstwerken gerold. 

Benieuwd naar de resultaten? Breng dan een bezoek aan deze examenexpositie. U bent op donderdag 13 april van harte welkom om tussen 15:00 en 16:30 een kijkje te komen nemen in de Baula. Ook kunt u dan stemmen op de leerling met het meest intrigerende / verrassende / prachtige kunstwerk. Hopelijk tot dan!

 

uitnodiging: examen-expositie kunst

Archief