GSA-uitje Rijksmuseum

Alweer 2 weekjes geleden ging de GSA met het cluster kunst klas 6 en begeleiders naar het Rijksmuseum. Anders dan de gebruikelijke taart was dit uitje vorig jaar de prijs voor de meest paarse school tijdens Paarse Vrijdag. Vanwege corona moest de prijs even op zich laten wachten, maar dat maakte de pret er niet minder op! De GSA bestaat dit jaar uit bijna 25 enthousiaste leerlingen, dus we konden zo'n dagje zeker gebruiken om elkaar beter te leren kennen. 

In het Rijksmuseum konden de leerlingen een Snapguide volgen met het onderwerp 'gender'. Helaas viel de guide een beetje tegen en hebben de leerlingen vooral zelf genoten van al het moois wat er te zien is. Na een uur zijn we naar de Albert Cuyp gelopen voor een kunstzinnige opdracht: schiet zes originele foto's in de regenboogkleuren, zodat ze samen de regenboogvlag vormen.

Het was een enorm gezellig dagje en we kijken er zeer uit naar aankomende Paarse Vrijdag, 10 december, weer net zo uit te pakken als vorig jaar!  

 

GSA-uitje Rijksmuseum

Archief