Moot Court 2

“Van afgelopen vrijdag tot woensdag hebben wij, Klaske, Sophie, Noah, Babette, Julie en Veerle, meegedaan aan Moot Court 2021. Op vrijdag was het Prosecution team al gelijk aan de beurt voor hun eerste ronde, na de online openingssessie. Gedurende de dagen erna hebben het defence en prosecution team aan zes rondes meegedaan. Door de rondes heen hebben we telkens gekeken naar wat we de volgende ronde beter konden doen, naar aanleiding van de vragen en feedback van de judges. We hebben veel geleerd van dit proces, en het leuke was dat het elke keer weer beter ging. Het antwoorden op vragen, het voordragen van onze stukken en ons Engels waren de laatste keer aanzienlijk veel beter dan de eerste keer. 

Op vrijdag werd de winnaar bekend gemaakt. Sophie Eeuwijk is verkozen tot de beste spreker van de prosecution uit alle teams. Aangezien wij hebben gezien hoe deskundig en indrukwekkend Sophie dit project aan heeft gepakt, kunnen wij met overtuiging zeggen dat de judges geen betere keuze hadden kunnen maken. 

Wij hebben erg genoten van Moot Court 2021.”

Moot Court 2

Archief